aktualności

Komunikat ws. zagrożenia epidemiologicznego

Dodano: 2020-03-15

Przedsiębiorstwo Komunalne „HYDROKAN” Sp. z o.o. w Kietrzu od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania zostanie zamknięte dla klientów.

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i związanymi z tym stanem ograniczeniami, kierując się koniecznością zapewnienia realizacji podstawowych zadań przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego i innych zadań nałożonych na Spółkę z zakresu użyteczności publicznej, w ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, w trosce o wspólne zdrowie i porządek. P.K. „HYDROKAN” Sp. z o.o. w Kietrzu informuje, że od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania Spółka zostanie zamknięta dla bezpośredniej obsługi klientów.

Przypominamy, że większość spraw możliwych jest do zrealizowania bez konieczności osobistej wizyty w P.K. „HYDROKAN”, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Lista telefonów i adresów poczty elektronicznej do poszczególnych działów Spółki dostępna jest na stronie internetowej pod linkiem http://www.hydrokankietrz.pl/kontakt/ .

Ponadto informujemy, że w marcu 2020 nie będą realizowane bezpośrednie odczyty wodomierzy. W związku z tym odczyty zostaną uśrednione ze stanem na dzień wynikającym z obowiązującego harmonogramu rozliczeń.

Możliwe jest również podanie rzeczywistych odczytów za pośrednictwem poczty elektronicznej: rozliczenia@hydrokankietrz.pl i/lub telefonicznie pod nr 77 485 43 73 wew. 26.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Pliki do pobrania

starsze wpisy