aktualności

Komunikat ws. zagrożenia epidemiologicznego

Dodano: 2020-06-29

Przedsiębiorstwo Komunalne „HYDROKAN” Sp. z o.o. w Kietrzu od poniedziałku 29 czerwca 2020 r. do odwołania ponownie zamknięte dla klientów.

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i związanymi z tym stanem ograniczeniami oraz potwierdzonym ogniskiem koronawirusa na terenie Gminy Kietrz, kierując się koniecznością zapewnienia realizacji podstawowych zadań przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego i innych zadań nałożonych na Spółkę z zakresu użyteczności publicznej, w ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, w  trosce o wspólne zdrowie i porządek. P.K. „HYDROKAN” Sp. z o.o. w Kietrzu informuje, że od poniedziałku 29 czerwca 2020 r. do odwołania Spółka zostanie ponownie zamknięta dla bezpośredniej obsługi klientów.

Przypominamy, że większość spraw możliwych jest do zrealizowania bez konieczności osobistej wizyty w P.K. „HYDROKAN”, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Lista telefonów i adresów poczty elektronicznej do poszczególnych działów Spółki dostępna jest na stronie internetowej pod linkiem http://www.hydrokankietrz.pl/kontakt/ .

Ponadto informujemy, że od 30 czerwca 2020 nie będą realizowane bezpośrednie odczyty wodomierzy. W związku z tym odczyty zostaną uśrednione ze stanem na dzień wynikającym z obowiązującego harmonogramu rozliczeń.

Możliwe jest również podanie rzeczywistych odczytów za pośrednictwem poczty elektronicznej: rozliczenia@hydrokankietrz.pl i/lub telefonicznie pod nr 77 485 43 73 wew. 26.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Pliki do pobrania

starsze wpisy